€8 euro za godzinę brutto plus akord

Niemcy praca sezonowa w rolnictwie zbiory warzyw bez języka 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Niemcy
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: lipiec 2016
  • Przewidywany czas zatrudnienia: lipiec - listopad 2016

Gospodarstwo rolne zatrudni pracowników sezonowych do zbiorów warzyw. Aktualna praca w Niemczech dla Polaków. Zapewniamy atrakcyjne stawki, zakwaterowanie jest zorganizowane na miejscu. Kontrakt  trwa od lipca do listopada 2016.

Stanowisko: pomocnik zbiorów warzyw.

Miejsce:  Niemcy.

Zarobki: 8 euro za godzinę plus akord grupowy.

Czas pracy: lipiec-listopad 2016.

Zadania na stanowisku:

  • zbiory warzyw z pola;
  • sadzenie warzyw;
  • prace będą zlecane przez kierownika gospodarstwa.

Oczekiwania:

  • duża sprawność fizyczna;
  • dobry stan zdrowia;
  • gotowość do pracy na polu;
  • mile widziane doświadczenie;
  • nastawienie na efektywną pracę;
  • umiejętność działania w grupie;
  • przestrzeganie regulaminu obowiązującego na gospodarstwie.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie;
  • dobre wynagrodzenie;
  • zgrany i przyjazny zespół;
  • dobre warunki socjalne;
  • umowę o pracę;
  • wsparcie w formalnościach.

Aplikacje:
Prosimy o przesyłanie zgłoszenia pod adres mailowy:

[ogłoszenie wygasło]

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas zgłoszenia, tym samym nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/

ID ogłoszenia: 26857213dcda8cb0

ilość wszystkich wyświetleń: 1674, dzisiaj: 1