€7,45 euro brutto za godzinę

Aktualne ogłoszenie Francja praca sezonowa przy zbiorze sałaty od zaraz

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Francja
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące

Dam sezonową pracę we Francji w gospodarstwie rolnym dla pracowników fizycznych. Ogłoszenie przeznaczone dla Polaków bez znajomości języka francuskiego od zaraz.

Stanowisko: Pracownik do zbioru sałaty

Miejsce pracy: Francja

Zarobki: 7,45 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za zbieranie sałaty, mycie jej oraz pakowanie.
  • Do zadań należeć będzie również przenoszenie skrzynek

Oczekiwania:

  • doskonała sprawność fizyczna
  • obowiązkowość
  • sumienność
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • Dyspozycyjność od zaraz do końca października

Oferujemy:

  • zakwaterowanie na kempingu z dostępem do kuchni oraz łazienki
  • pracę w terminie od zaraz do końca października
  • zarobki w wysokości 7,45 euro brutto/h

Aplikacja:

Prosimy aby zgłoszenia zawierające CV ze zdjęciem przesłać na adres:

[ogłoszenie wygasło]

Źródło: praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 70153e4f9d8012aa

6 komentarzy na “Aktualne ogłoszenie Francja praca sezonowa przy zbiorze sałaty od zaraz”

  1. Grzelus21 na @

    Witam jestem mlodym pełnym entuzjazmu i checi do pracy 19 latkiem , ktory z checia wyjedzie na okres 2 miesiecy.
    Szybko sie ucze ,a nabytą wiedze staram sie jak najlepiej wykorzystac podczas pracy. Prosze o kontakt
    tel: 668038951
    e-mail: grzelus22@wp.pl
    Piszę tu gdyz podany przez państwa adres nie dziala ;(

  2. danio6454 na @

    Wiatam! Jestem zainteresowany tą ofertą. Jestem świeżo po maturze, posiadam prawo jazdy kat.B. Mój nr tel. 601769181; daniel06@onet.eu. Pozdrawiam

  3. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 22 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  4. Andrzej22 na @

    Witam
    Andrzej 22lata. Pracowałem przy szparagach3 sezony w Niemczech wydaje mi się zenadaje sie do ciezkiej fizycznej pracy. jestem silny i nie poddaje sie szybko. Prosze o kontakt . tel 515453377 e-mail: andrzejsalata92@interia.pl

  5. dodula123 na @

    Witam
    Wraz z bratem jestesmy zainteresowani ta oferta mamy po 20 lat . Dobra sprawnosc fizyczna
    prawojazdy kat.B . Prosze o kontakt e-mail: dodula123@wp.pl
    Pozdrawiam

  6. jenker na @

    Witam. wraz z kolega jestesmy chetni podjac prace od zaraz. jestesmy młodzi, zdrowi, wysportowani. ja mam 24lata kolega 19. nie boimy sie cieżkiej pracy. Prosimy o odpowiedz na nr 662319004 lub 888532272 lub meilowo bastajpan1@interia.eu. Pozdrawiam