€11.07

Amsterdam Holandia praca fizyczna od zaraz wykładanie towarów w sklepie z j. angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na długi okres

Od zaraz ze znajomością języka angielskiego do podjęcia fizyczna praca w Holandii przy wykładaniu towarów w sklepie spożywczym z Amsterdamu. Zakwaterowanie i ubezpieczenie będzie zapewnione.

K&S jest Biurem Pośrednictwa Pracy wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18685.

WYKŁADANIE TOWARÓW W SKLEPIE SPOŻYWCZYM
Branża:

Produkcja
Stawka:

I zmiana: 11.07 EUR / brutto

Zakwat./tydz.:

99.00 EUR

Ubezp./tydz.:

27.38 EUR

Rodzaj umowy:

holenderska

System wypłat:

miesięczny

Transport (dzienna opłata):

2.00 EUR

Lokalizacja:

Amsterdam, Holandia

Telefon:

532161070

Opis stanowiska:
wykładanie towarów w sklepie spożywczym; sprawdzanie terminu ważności produktów.
Praca na II zmiany:
I zmiana od godziny 6:00 do 14:00,
II zmiana od godziny 2:00 do 9:30.
Za pracę w godzinach 22:00-6:00 wynagrodzenie wynosi 16.60€ brutto/h.

Gwarantujemy:
– legalne zatrudnienie,
– zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
– długoterminową współpracę,
– dojazd do pracy,
– dużą liczbę godzin pracy.

Wymagania:
– zaświadczenie o niekaralności,
– motywacja do pracy,
– prawo jazdy,
– komunikatywna znajomość języka angielskiego.

CV można wysłać na adres job@kands.eu.

ID ogłoszenia: 2685d4ea759735f1