£do ustalenia

Od zaraz Anglia praca fizyczna w sklepie Birmingham przy wykładaniu towaru

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Birmingham

Supermarket z Birmingham szuka od zaraz kobiet do pracy w Anglii. Ogłoszenie dla pracownika fizycznego przy wykładaniu towarów na półki sklepowe. Od pracownika wymagamy znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Birmingham
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– stanie przy kasie i obsługiwanie klientów
– dbanie o zapewnienie ciągłych dostaw towarów
– wykładanie produktów na półki
– dbanie o estetyczny wgląd ekspozycji sklepowych
– kontrolowanie daty przydatności towarów
– obsługiwanie maszyn krajalniczych

Wymagania:
– umiejętność zarządzania czasem
– wykonywanie kilku czynności na raz
– język angielski na bardzo dobrym poziomie
– zatrudniamy kobiety od 30 roku życia
– dostosowanie się do zmiennych godzin pracy
– osoba otwarta, kontaktowa
– pozytywne nastawienie do życia i ludzi
– oczekujemy min. 5 letniego doświadczenia w tego typu pracy
– punktualność, odpowiedzialność, zaangażowanie
– wysoka kultura osobista

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– dobrą pracę
– przyjazną atmosferę
– wdrożenie w system działania firmy

Aplikacja:
Zgłaszać się prosimy pod numer telefony: 7429834673

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-anglii-w-supermarkecie-dla-ekspedientki-birmingham/

ID ogłoszenia: 63854d51c696bafe