£do ustalenia

Anglia praca fizyczna od zaraz w Worcester przy sortowaniu śmieci bez doświadczenia

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Worcester

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz dla pracownika fizycznego bez doświadczenia przy sortowaniu odpadów. Oferta z Worcester dla Polaków zamieszkałych w Wielkiej Brytanii.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Worcester, Norton
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca przy segregacji odpadów. Zdania wykonywane są w pozycji stojącej przy taśmociągu.

Wymagania:
– dokładność, sumienność
– szybkość wykonywania zadań
– znajomość języka angielskiego w podstawach
– zatrudnienie kierowane jest do osób zamieszkałych w UK
– możliwość pracowania po godzinach
– chęć podjęcia pracy w godzinach popołudniowych (16-22)

Oferujemy:
– strój roboczy
– chętnym zapewniamy pracę również w soboty
– dodatki do nadgodzin
– wolne weekendy
– sprawdzonym pracownikom zapewniamy stałe zatrudnienie
– stawka minimalna przez pierwsze 13 tygodni później wzrasta

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: adrian.kaminski@backupstaff.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-anglii-sortowanie-smieci-bez-doswiadczenia-worcester/

ID ogłoszenia: 21553aa0ba3930c

5 komentarzy na “Anglia praca fizyczna od zaraz w Worcester przy sortowaniu śmieci bez doświadczenia”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  2. Dawido na @

    Witam aktualnie jestem w Londynie pracuję też na sortowni śmieći już 3 lata mam doświadczenie proszę o kontakt na adres email Pozdrawiam

  3. Dawido na @

    Witam aktualnie jestem w Londynie pracuję też na sortowni śmieći już 3 lata mam doświadczenie proszę o kontakt na adres email i angielsku w stopniu komunikatwynym Pozdrawiam.

  4. sebaa na @

    Witam,
    Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy, Mam 19 lat jestem zdrowy,pracowity,punktualny, odpowiedzialny,bez nałogów,szybko się uczę.Proszę o kontakt mój nr to 510783347
    E-mail: sebastian_kubinski@o2.pl

  5. misieq na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, energiczną, szybko nawiązuje kontakty w grupie. Mam 17 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 730672858
    E-mail: misieqtv@gmail.com
    Pozdrawiam