£do ustalenia

Anglia praca na budowie przy rozbiórkach od zaraz Londyn 2014

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Anglia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne

Zatrudnimy od zaraz osoby do pracy w Anglii przy zadaniach budowlanych. Oferta z Londynu dla budowlańców ze znajomością języka angielskiego. Wyjazd przewidziany na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: Budowlaniec
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca wymagająca dużego wysiłku fizycznego. Zadania polegają na ręcznym załadunku elementów budowlanych do ciężarówek i obsługiwaniu elektronarzędzi przy rozbiórkach starych magazynów.

Wymagania:
– bardzo dobra sprawność fizyczna
– chęć do ciężkiej pracy
– osoba zdrowa, bez nałogów
– przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– zapewniamy transport do pracy oraz powrót
– legalną pracę
– miejsce zamieszkania w cenie 150 GBP/mc
– dobrą warunki finansowe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie maila na adres: uk-employment@europe.com w tytule wpisując: „wyburzenia Londyn”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/pomocnik-od-zaraz-praca-w-anglii-na-budowie-przy-rozbiorkach-wyburzeniach-londyn/

ID ogłoszenia: 77953355d8ae27ef

ilość wszystkich wyświetleń: 9660, dzisiaj: 1

12 komentarzy na “Anglia praca na budowie przy rozbiórkach od zaraz Londyn 2014”

  1. piotrek1991 na @

    Witam. Jestem zainteresowany państwa propozycja. Mam doświadczenie budowlane. Aktualnie pracuje jako zbrojarz betoniarz oraz jako pomocnik murarza i szalunkowego. Numer tel. 50982048

  2. mariusz.juszczuk1 na @

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą mam doświadczenie w pracy na budowie. Prace podejmę od zaraz. Numer tel.789-381-507 lub e-mail mariusz.juszczuk1@o2.pl Serdecznie pozdrawiam

  3. wiesiek85 na @

    Witam.Jestem zainteresowany państwa propozycja.Pracuje na budowie i mam doswiadczenie.moge wychecac w kazdej chwili.Numer.507-786-933

  4. ersk na @

    Witam. Jestem gotów podjąć się tej pracy. Mam 28 lat. Około 8 lat pracuję na różnych budowach jako ciesla szalunkowy, zbrojarz oraz betoniarz. Język angielski znam w stopniu komunikatywnym. Kontakt do mnie : ersk@wp.pl

  5. Krystian na @

    Witam. Jestem gotów podjąć się tej pracy. Mam 19 lat. Język angielski nie znam. jestem gotowy do podjencia sie pracy fizycznej od zaraz czekam na kontakt 517-702-338

  6. Pracownik na @

    Witam podejmę pracę od czerwca

  7. slawek0711 na @

    Prosze o kontakt slawekkotara@onet.pl

  8. Yaqiz na @

    Witam.
    Jestem młodym osiemnastoletnim chłopakiem szukającym zarobku.
    Jestem osobą pracowitą, odpowiedzialną. Posiadam doświadczenie w pracy fizycznej.
    Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt.
    pnosek95@gmail.com
    Tel. 510-697-920
    Pozdrawiam.

  9. pawel2012 na @

    Witam mam spore doswiadczenie na budowie jestem zaiteresowany ta oferta tel;504350576 lub meil pawelbmw24@interia.pl dziekuje

  10. Szymon1995 na @

    Witam! Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Jestem sumienny, punktualny, pracowity. Posiadam prawo jady kategorii B. Każda praca jest mi znana. Proszę o kontakt: 534761146 e-mail: anusiaczek95@wp.pl

  11. antyksg na @

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy mam 17 lat i jestem bardzo ambitny,
    stanowczy, pracowity i jestem bardzo sprawny fizycznie.
    Doświadczenie w innych różnych pracach ale szybko się uczę.
    Dyspozycyjność od sierpnia do września
    Bardzo proszę o odpowiedz na mój e-mail:hyzio97.97@o2.pl
    J.ang-podstawowy

  12. waco123 na @

    Witam jestem wraz z kolegami zainteresowani pracą mamy po 18-20 lat.
    Ja posiadam prawo jazdy kat.B.
    Proszę o kontakt.
    Tel: 506440691 e-mail: waco123@o2.pl