£5,90 - 7,83/h

Anglia praca przy zbiorze truskawek i malin z językiem angielskim Rugby UK 2019

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Rugby
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: kwiecień/maj
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do października

Propozycja sezonowej pracy w Anglii 2019 w Rugby dla Polaków z podstawową znajomością języka angielskiego przy zbiorach truskawek i malin. Zapewnione zakwaterowanie odpłatnie, a zatrudnienie jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorze truskawek i malin.

Lokalizacja: Rugby.

Wynagrodzenie: jest to praca na akord, która zależy od warunków pogodowych, a stawka godzinowa wynosi:

  • 7,83 GBP/godz osoba powyżej 25 lat;
  • 7,38 GBP/godz 21-24 lat;
  • 5,90 GBP/godz 18-20 lat.

Start: kwiecień/maj 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek i malin, a także innych owoców miękkich;
  • sadzenie truskawek, plewienie oraz przycinanie krzewów malin;
  • pakowanie różnych owoców do zamrożenia;
  • sadzenie, zbieranie i czyszczenie dyń;
  • wykonywanie innych prac na farmie zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • zaangażowanie w wypełnianiu swoich obowiązków;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • w szczytowym okresie konieczność pracy również w soboty;
  • zatrudnienie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w dwupokojowym karawanie, który ma łazienkę, salon i kuchnię. czynsz w wysokości 20 GBP na tydzień od osoby.

Aplikacja:

Aplikować można pod numerem telefonu: +44 7765651669 albo pod adresem e-mail: richard.maltkilnfarmshop@gmail.com

Źródło: praca-anglia24.pl

ID ogłoszenia: 2325c4d79785cc96