£Stawka godzinowa

Anglia praca sezonowa 2019 w ogrodnictwie w Anglii przy kwiatach, szklarnia Essex UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Essex
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 03/03/2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 21/06/2019

Atrakcyjna propozycja sezonowej pracy w Anglii w ogrodnictwie przy kwiatach szklarniowych. Zatrudnienie od marca 2019 w Essex także bez znajomości języka angielskiego.

Praca sezonowa w ogrodnictwie w Anglii przy kwiatach – Program Concordia.
Zakres obowiązków:
• Praca w ogrodnictwie w szklarniach i na polu.
• Pikowanych roślin (wybór najsilniejszych sadzonek do przesadzania),
• Sprzątanie i przygotowanie szklarni dla nowych roślin,
• Przesadzania sadzonek do pojemników,
• Wysiew nasion do doniczek,
• Wybranie roślin, czyszczenie i etykietowania roślin do sprzedaży.

Wymagania:
• Motywacja do pracy fizycznej.
• Doświadczenie mile widziane, ale niewymagane.
• Odpowiedzialność, zaangażowanie i samodyscyplina.
• Wytrzymałość fizyczna.

Oferujemy:
• Zakwaterowanie na farmie płatne; 49, 00 GBP/tydzień.
• Satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie.

Aplikacje:

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: natalia@agropraktika.lt

ID ogłoszenia: 7885c62cfc95a6c0