$ 6,31 GBP/h

Anglia praca sezonowa bez znajomości języka przy zbiorach pieczarek Lancaster

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Lancaster
  • Zakwaterowanie: Brak

Szukamy osób bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia do pracy w Anglii. Zatrudnienie z Lancaster dla Polaków przy zbiorach pieczarek. Wyjazd na co najmniej pół roku.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Anglia, Lancaster
Wynagrodzenie: 6,31 GBP/h

Zadania:
– zbiór pieczarek
– wkładanie do pojemników
– wstępne kontrolowanie jakości

Wymagania:
– doświadczenie przy zbiorach mile widziane
– posiadanie samochodu będzie dodatkowym atutem
– możliwość podjęcia pracy za granicą na min. pół roku
– osoba energiczna, odpowiedzialna
– dobre zdrowie
– przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:
– pracę bez konieczności posiadani doświadczenia
– przyjazne środowisko pracy
– zapewniamy 48 godzinny tydzień pracy
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: [ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 51553dffcbb56fa5

5 komentarzy na “Anglia praca sezonowa bez znajomości języka przy zbiorach pieczarek Lancaster”

  1. kamil.sobon na @

    Witam.Jestem zainteresowana ta praca.Choć nie mam doświadczenia chętnie podejmę się nauki i wykonywaniu tej pracy.szybko się ucże.Mam możliwość wyjazdu od 20 sierpnia.prosze o kontakt 500620533 lub email:kamil.sobon@op.pl

  2.   na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 22 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  3. kamil.sobon na @

    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 26 lata. Bardzo proszę o kontakt.797653348

  4. annaannna na @

    Witam , ja i mój mąż poszukujemy pracy . Ta praca by nam bardzo odpowiadała , jesteśmy pracowici i zwinni , szybko się uczymy . Bylibyśmy bardzo zadowoleni jeśli by nam się udało otrzymać tę pracę bo bardzo nam zależy na pracy.
    To jest nasz e-mail : anna.czerw@o2.pl i nr.tel 781026899 .
    Dziękujemy z góry i pozdrawiamy .

  5. mariuszek123456789 na @

    Jestem zainteresowany propozycją proszę o kontakt 785715601