€11,25/h brutto

Berlin od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka żywa maskotka

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa
  • Opublikowany: 22 czerwca 2018 19:41
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Aktualna propozycja pracy w Niemczech na wakacje dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w Berlinie możliwe od zaraz dla studentów z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 11,25 euro za godzinę brutto, co daje 1890 euro za miesiąc

Liczba wakatów: 6

Opis stanowiska:

  • jest to praca na wakacje w charakterze żywej maskotki na imprezach promocyjnych
  • zadaniem pracownika będzie rozdawanie ulotek oraz pozowanie do zdjęć w specjalnym stroju

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do wyjazdu od zaraz do września
  • umiejętność współpracy
  • sprawność fizyczna
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z dziećmi
  • kultura osobista na wysokim poziomie

Oferujemy:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy na czas określony
  • opiekę rezydenta
  • transport do pracy i z powrotem
  • pracę także dla par lub grup
  • darmowe zakwaterowanie
  • pracę po 7 godzin dziennie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem „Niemcy praca fizyczna na wakacje 2018 – żywa maskotka, Berlin/07/2018”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/na-wakacje-2018-niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-bez-jezyka-jako-zywa-maskotka-berlin/

ID ogłoszenia: 395b2cf218e9a90

Linki sponsorowane