$6,70 GBP za godz.

Bez doświadczenia sezonowa praca Anglia przy zbiorach winogron Alfriston

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Alfriston
  • Data rozpoczęcia pracy: październik
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 8 tygodni

Oferta sezonowej pracy w Anglii dla par i grup przy zbiorach owoców-winogron. Ogłoszenie z Alfriston dla Polaków bez doświadczenia. Zatrudnienie od października na okres do 8 tygodni.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Anglia, Alfriston
Wynagrodzenie: 6,70 GBP za godz.
Start: październik
Numer referencyjny: RSE1059CS/BB

Zadania:
Do zadań pracownika należy zbieranie owoców, które są obcinane niewielkim sekatorem. Następnie osoba zatrudniona delikatnie układa kiście w pojemnikach.

Wymagania:
– chęć podjęcia pracy sezonowej od października (na 8 tygodni)
– pracownik jest zobowiązany do wyrabiania norm dziennych
– elastyczność godzinowa
– punktualne stawianie się w pracy
– szybkie wykonywanie zadań
– pracownik musi być przygotowany na pracę po 12 godzin dziennie
– należy podpisać klauzulę, w której zawarta jest informacja o 48 godzinnym tygodniu pracy
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– posiadanie doświadczenia przy zbiorach jest mile widziane

Oferujemy:
– w ciągu tygodnia możliwe jest zarobienie nawet do 4500 GBP
– podpisanie kontraktu na 8 tygodni
– zapewniamy dobrą stawkę godzinową
– rozpoczęcie pracy już w październiku
– oferta pracy dla par i grup
– przyjazną atmosferę na miejscu

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy w formie CV+ klauzula o przetwarzaniu danych na adres: [ogłoszenie nieaktualne] z tematem: RSE1059CS/BB

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-anglia-w-alfriston-przy-zbiorach-winogron-bez-doswiadczenia/

ID ogłoszenia: 64355ac0f64014ad

8 komentarzy na “Bez doświadczenia sezonowa praca Anglia przy zbiorach winogron Alfriston”

  1. SylwiaxD na @

    Witam
    w raz z koleżanką jesteśmy zainteresowane państwa ofertą pracy.
    Spełniamy wszystkie powyższe wymagania.
    Bardzo proszę o kontakt
    giza-sylwia@o2.pl
    517 539 836

  2. beatakw na @

    Witam
    jestem zainteresowana Państwa ofertą, jestem osobą pracowitą z doświadczeniem.
    Bardzo prosze o kontakt;
    beatakw-40@o2.pl
    793 456 990

  3. piotreko na @

    Witam.Jestem zainteresowany państwa ofertą,pracowałem przy zbiorach w Niemczech,proszę o kontakt.

  4. darkinteligent na @

    Witam wraz z kolegą chętnie podejmiemy się tej pracy, młodzi sprawni fizycznie, proszę o kontakt tel. 884924082, email darkinteligent@gmail.com , dziękuje i pozdrawiam Krzysztof .

  5. nukleo21 na @

    Witam
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą, jestem osobą bardzo pracowitą.
    Bardzo proszę o kontakt 730-800-890

  6. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  7. kamikadze1995 na @

    Witam .
    Jestem zaintereswany panstwa oferta .

    • kamikadze1995 na @

      Witam. Jestem zainteresowany panstwa oferta . Jestem młodym energicznym chłopakiem , jestem przywyczajony do długich godzin pracy , jestem bardzo pracowita osobą wystarczy pokazac mi na czym praca polega 🙂
      Prosze o kontakt meilowy marcinjakubek4@wp.pl
      Pozdrawiam 🙂