€8,67 euro za godz.

Bez języka dam pracę w Holandii przy zbiorach jabłek od zaraz Dronten

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Dronten
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach owoców – jabłek i gruszek. Ogłoszenie z okolic Dronten od zaraz bez znajomości języka holenderskiego. Start już 20 sierpnia.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Dronten
Wynagrodzenie: 8,67 euro za godz.
Start: od zaraz (20 sierpnia)

Zadania:
Praca w sadzie przy zbiorach owoców twardych takich jak gruszki czy jabłka.

Wymagania:
– prawo jazdy na samochód osobowy
– szybkie wdrożenie w nowe obowiązki
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– mile widziane osoby ze znajomością języka angielskiego bądź holenderskiego
– doświadczenie przy zbiorach owoców jest wymagane
– brak lęku wysokości (praca również na drabinie)
– chęć pracy po godzinach
– dostosowanie się do panujących warunków

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– zapewniamy możliwość wyrobienia nadgodzin
– świadczenia socjalne do wykorzystania
– wsparcie polskiego opiekuna
– zakwaterowanie
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– jasne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://www.workcentre.com.pl/zbior-jablek-i-gruszek

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-holandii-w-dronten-przy-zbiorach-gruszek-jablek-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 31555c87d4258176

13 komentarzy na “Bez języka dam pracę w Holandii przy zbiorach jabłek od zaraz Dronten”

  1. Daniely22 na @

    Witam. Mam 22Lata. Aktualnie przebywan teraz w holandi. Posiadam nr sofi. Jestem zainteresowany Panstwa oglosEniem prosze o kont: +31620769778

  2. Diana20 na @

    Witam wraz z chlopakiem jestesmy zainteresowani Panstwa oferta pracy prosze o kont. 515074686 lub przez poczte diana.troc4@wp.pl

  3. SylwiaxD na @

    Witam
    W raz z koleżanką i kolegą jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy.
    Posiadamy wszystkie powyższe wymagania.
    Mamy także doświadczenie w zbiorach owoców.
    Bardzo proszę o kontakt
    e-mail giza-sylwia@o2.pl
    tel 517 539 836

  4. aneta86 na @

    Witam!.
    Jestem kobieta 40 lat. Posiadam prawo jazdy na samochód osobowy.
    Jestem wytrzymała i praca fizyczna nie jest dla mnie żadnym problemem.
    M.in. mam doświadczenie w zbieraniu owoców.
    Bardzo prosze o kontakt
    email: lenamoryl@interia.pl
    tel: 183552180

  5. anetabielecka75 na @

    Witamy!Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy(3osoby).Mamy długoletnie doświadczenie w tego rodzaju pracy,zbiory jabłek i gruszek,Niemcy,Belgia,Polska.,również zbiory warzyw,doswiadczenie długoletnie przy sortowaniu i pakowaniu jabłek i gruszek.jestesmy zdyscyplinowani,odpowiedzialni za powierzoną nam pracę.zdecydowani na dłuższą współpracę!Bardzo prosimy o kontakt;e-mail anetabielecka75@wp.pl ,tel.663615985

  6. edyta2015 na @

    witam!!! jestem bardzo zainteresowana ta oferta pracy , prosze o jak najszybszy kontakt nr tel.724-792 097.Pozdrawiam.

  7. johny1151 na @

    Witam.

    Jestem zainteresowany wraz z kolegą Państwa ofertą.
    Posiadamy wszystkie powyższe wymagania
    Proszę o kontakt pod numerem telefony+48725270114 lub e-mail pronek1151@gmail.com

    Pozdrawiam

  8. kerth801 na @

    Witam
    Posiadam prawo jazdy oraz znam dobrze język angielski.
    Pracowałem już przy różnego typu zbiorach m.in. jabłeka, truskawki, ogórki
    Proszę o kontakt pod numerem : 730 035 703 lub e-mail: jaroslaw.gron@gmail.com

  9. Rafialo28 na @

    Witam! Jestem jak najbardziej zainteresowany tą ofertą.Konkretny pracownik z ktorego każdy pracodawca jest zadowolony hętnie podejme prace proszę o kontakt pod nr. tel. +48573281904 lub e-mail rafi28.alo@gmail.com

  10. Marcin89. na @

    Witam mam na imię Marcin 26 lat jestem zainteresowany tą ofertą proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  11. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  12. Mirekdiana na @

    Witam wraz z nazyczonym jesteśmy zainteresowani oferta proszę o odpowiedź na dabrowskimiroslaw95@gmail.com

  13. marcinposlada na @

    Witam. Jestem pracowitym, dobrze zbudowanym mezczyzna w wieku 31lat, chetnym do pracy. Prosze o kontakt 666297768