€9,35 brutto/h

Bez języka dam pracę w Niemczech przy kwiatach i pomidorach od zaraz ogrodnictwo Emsbüren

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Emsbüren
  • Przewidywany czas zatrudnienia: kilka miesięcy
  • Opublikowany: 2 lipca 2020 19:20
  • Wygasa: 70 dni, 11 godzin

Przy kwiatach i pomidorach potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez języka w ogrodnictwie 2020 na terenie Emsbüren z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Emsbüren.

Wynagrodzenie: 9,35 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w rolnictwie przy sadzeniu roślin oraz ich pakowaniu;
  • obsługa maszyn do sadzenia, a także praca na platformie;
  • pracownik będzie zajmował się również pakowaniem kwiatów i przygotowaniem ich do wysłania;
  • możliwa będzie również praca przy pomidorach.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • elastyczność godzinowa;
  • chęć pracy w weekendy;
  • pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do soboty po przynajmniej 8 godzin dziennie;
  • płatne zakwaterowanie w cenie 7 Eur za dobę od osoby za miejsce w dwuosobowym pokoju z własną kuchnią i łazienką;
  • zatrudnienie na kilka miesięcy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się pod numerem telefonu: 0049 5903 93 553 25

Dzwonić można od 8:00 do 16:00.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-w-ogrodnictwie-bez-jezyka-przy-kwiatach-pomidorach-od-zaraz-emsburen/

ID ogłoszenia: 6015ef0dbc5e7c25

Linki sponsorowane