€9,50 brutto/h

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach szparagów 2021 Rain am Lech

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Rain am Lech
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do czerwca 2021

Propozycja rozpoczęcia od kwietnia 2021 sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w Rain am Lech bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Rain am Lech.

Wynagrodzenie: 9,50 € brutto na godz.

Start: od kwietnia 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w gospodarstwie rolnym na polu przy zbiorach szparagów albo na hali, gdzie zadaniem będzie sortowanie oraz przycinanie szparagów.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • brak nałogów.

Oferujemy:

  • pracę od kwietnia do czerwca 2021;
  • umowę o pracę, która będzie podpisywana bezpośrednio z pracodawcą;
  • pomoc osoby, która zna język polski;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • brak opłat za pośrednictwo pracy;
  • ubezpieczenie;
  • bezpłatny dostęp do pralek oraz suszarek;
  • możliwość zorganizowania darmowego przejazdu do lekarza;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu;
  • sklep z napojami na terenie gospodarstwa oraz możliwość pojechania dwa razy w tygodniu do marketów;
  • zakwaterowanie w dwuosobowych kontenerach z ogrzewaniem w cenie 8,90 € na dzień.

Aplikacja:

Zgłaszać się można telefoniczne albo poprzez WhatsApp w dni robocze od 08:00 do 20:00 pod numerem telefonu: 0049 151 7270 1929

Kontakt z Panią w Polsce pod numerem telefonu:

12 28451 75 od poniedziałku do piątku w godzinach: 08:00 – 10:00 oraz 19:00 – 21:00, a w soboty od 08:00 do 10:00

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-2021-bez-znajomosci-jezyka-przy-zbiorze-szparagow-rain-am-lech/

ID ogłoszenia: 6235fce65c95b8cd