NOK169 NOK/h brutto

Bez języka fizyczna praca w Norwegii przy przeprowadzkach Tønsberg od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Tønsberg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Poszukujemy od zaraz pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Tønsberg przy przeprowadzkach.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Tønsberg
Wynagrodzenie: 169 NOK/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– rozkładanie mebli oraz ich pakowanie
– zabezpieczanie delikatnych rzeczy
– przenoszenie pakunków do samochodu
– przewożenie mebli we wskazany adres
– rozładunek transportu
– wnoszenie zapakowanych rzeczy do nowego mieszkania
– ponowne skręcanie mebli

Wymagania:
– osoby posiadające prawo jazdy kat.C są mile widziane
– należy ukazać zaświadczenie o niekaralności
– sprawne posługiwanie się narzędziami
– łatwość w montowaniu i demontowaniu mebli
– szybkość, zwinność, zaradność, pomysłowość
– dostosowanie się do grafiku
– chęć podjęcia pracy fizycznej
– możliwość wyrobienia nadgodzin

Oferujemy:
– podpisanie norweskiej umowy o pracę
– jasne warunki zatrudnienia
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pomoc w pierwszych dniach jest zapewniona
– wsparcie w kwestiach urzędowych
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– szkolenia wprowadzające
– start już od zaraz

Aplikacja:
Należy przesłać zgłoszenie na maila: michal.kobrzyski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-fizyczna-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-przeprowadzkach-tonsberg/

ID ogłoszenia: 40656e5b26aa8dca

ilość wszystkich wyświetleń: 2029, dzisiaj: 1

5 komentarzy na “Bez języka fizyczna praca w Norwegii przy przeprowadzkach Tønsberg od zaraz”

  1. Undying na @

    Razem z dwójką kolegów jesteśmy zainteresowani tą ofertą.
    Jesteśmy w maturalnej klasie i szukamy pracy sezonowej na wakacje aby zarobić na dalszą edukację Najbardziej nas interesuje okres od początku czerwca do połowy lipca lub do końca lipca. Oferty proszę kierować pod mail: ryba2344@gmail,com

  2. zbynio na @

    Jestem zainteresowany ofertą.Jestem na czasie i posiadam kat c.

  3. zbynio na @

    Jestem zainteresowany ofertą.Jestem na czasie i posiadam kat c.kontakt 503025483

  4. Heishiro Mitsurugi na @

    Witam , mam 21 lat i jestem bardzo zainteresowany tą ofertą wraz z kolegą . Jesteśmy silni i uprawiamy sporty siłowe , głównie siłownia . W przeprowadzkach posiadamy doświadczenie pracując u znajomego w firmie przeprowadzek w Rzeszowie ( okres pracy : 6 miesięcy ) . Zrezygnowaliśmy poniewaz zbyt duze koszty dojazdu z powrotem dzien w dzien nas wynosily . Jestesmy w pełni dyspozycyjni co do wyjazdu z dnia na dzien na dłuższy okres czasu pracy jak bedzie taka możliwość . Jesteśmy niekarani , chłopaki z dużym poczuciem humoru i odpowiedzialni .

    e-mail : damiansnk120@wp.pl

    telefon : 609329207

    Prosiłbym o odpowiedź na powyższy kontakt i wyrozumiałość.
    Z gôry dziękuję i przepraszam za kłopot.

  5. boski.adam na @

    Witam, razem z dwójką kolegów jesteśmy zainteresowani ofertą. Jesteśmy studentami z Warszawy, mamy po 20 lat i chętnie podejmiemy się pracy fizycznej.Wysportowani, charyzmatyczni, zmotywowani i pracowici. Poważnie podchodzimy do powierzonych nam zadań. Wszyscy posiadamy prawo jazdy kat. B. oraz zaświadczenie o niekaralności. Praca w weekendy i nadgodziny nie są dla nas problemem. Interesuje nas okres od początku lipca do połowy sierpnia.
    Proszę o kontakt na adres e-mail: boski.adam@op.pl
    lub pod numerem telefonu: 785 170 996
    Pozdrawiam