€1800 netto/mc

Bez języka Niemcy praca sezonowa w ogrodnictwie od zaraz przy kwiatach 2021 Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Poczdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

Możliwość podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach. Zatrudnienie 2021 w ogrodnictwie na terenie Poczdamu bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 1800 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla kobiet;
  • zadaniem pracowników będzie sadzenie, pielenie oraz rozstawianie i czyszczenie kwiatów;
  • wykonywanie innych zadań.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • dokładne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • umowę podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: +48 609 361 733

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-w-ogrodnictwie-produkcja-kwiatow-doniczkowych-poczdam/

ID ogłoszenia: 32660df55d475f24