€9,50 brutto/h

Bez języka Niemcy praca sezonowa przy zbiorach winogron od zaraz w Walldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Walldorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2020

Winnica z Walldorf szuka od zaraz osób do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla pracowników sezonowych bez języka przy zbiorach winogron. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Walldorf.

Wynagrodzenie: 9,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie ścinał kiście winogron z wykorzystaniem nożyc oraz pakował je do skrzynek;
  • do zadań będzie należało również wykonywanie prac porządkowych.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak nałogów;
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość j. niemieckiego;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • własna odzież;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość pobierania zaliczek;
  • darmowe zakwaterowanie w ogrzewanym domku;
  • możliwość dojeżdżania busem do sklepów.

Aplikacja:

Zgłoszenie wraz z kilkoma słowami o sobie prosimy wysyłać na adres e-mail:

pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: zbiory winogron od zaraz Walldorf – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-winogron-walldorf-2020/

ID ogłoszenia: 5305f8d9de5aa7b7