NOK168 brutto/h

Bez języka Norwegia praca pomoc kuchenna w restauracji od zaraz Drammen 2019

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Drammen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: pół roku

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii dla pomocy kuchennej. Zatrudnienie w restauracji z Drammen dla Polaków. Oferta bez znajomości języka i aktualna od zaraz. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 168 NOK brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika jest wykonywanie prac pomocniczych, np. przygotowywanie składników, zmywanie naczyń oraz obsługiwanie różnych urządzeń w kuchni itp.;
  • przygotowywanie łatwych potraw;
  • wykonywanie zadań, które zostały zlecone przez przełożonego na bieżąco.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • doskonała organizacja;
  • zaangażowane oraz odpowiedzialne wykonywanie swoich obowiązków;
  • szybkie przyswajanie nowych umiejętności;
  • dużym atutem będzie posiadanie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • mile widziana będzie znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie darmowe na miejscu;
  • pełne, ale też darmowe wyżywienie;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • pracę od zaraz na podstawie umowy na pół roku;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • norweskie warunki zatrudnienia.