NOKod 115 brutto/h

Bez języka Norwegia praca sezonowa zbiory truskawek i malin od czerwca 2021 w Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca sierpnia 2021

Aktualna od czerwca 2021 sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach truskawek i malin. Zatrudnienie na plantacji w Lillehammer bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: na akord, ale nie mniej niż 115 NOK brutto na godz.

Start: od czerwca 2021.

Liczba miejsc: około 12 – 15.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne zbieranie owoców miękkich;
  • praca na plantacji o powierzchni około 60 hektarów;
  • najpierw będą zbierane truskawki, a potem maliny, borówki oraz jeżyny.

Wymagania:

  • dostępność od czerwca 2021;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego (dostęp do kuchni, a prysznice i toalety znajdują się w osobnym budynku – około 100 – 150 metrów od domków);
  • zatrudnienie od czerwca do końca sierpnia 2021 (może także zahaczyć o początek września).

Aplikacja:

W zgłoszeniu należy podać informację o doświadczeniu przy zbiorach, znajomości języka angielskiego albo norweskiego oraz o dyspozycyjności.

Aplikacje można wysyłać na adres e-mail: michal.moczarski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-norwegia-przy-zbiorach-truskawek-malin-bez-jezyka-od-czerwca-2021-lillehammer/

ID ogłoszenia: 976601ad651843ad