£260-450 tygodniowo

Bez języka oferta fizycznej pracy w Anglii od zaraz na myjni samochodowej Hull

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Hull
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Propozycja dobrze płatnej, fizycznej pracy w Anglii dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz możliwość zatrudnienia w Hull przy czyszczeniu i myciu aut przeznaczonych do sprzedaży.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Hull, York lub Scarborough, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 260 do 450 GBP za tydzień brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przygotowaniu aut przeznaczonych na sprzedaż
  • zadaniem pracownika będzie mycie i sprzątanie samochodów nowych oraz używanych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się odkurzaniem, myciem szyb, wycieraniem kokpitów, konserwacją oraz polerowaniem

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na myjni
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • pracowitość i sumienność
  • świetne zorganizowanie
  • motywacja i chęć do pracy
  • dokładność i staranność

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • miejsce do zakwaterowania
  • wsparcie w załatwianiu formalności i niezbędnych dokumentów

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do przesyłania zgłoszeń z załączeniem CV na adres:

tcz77@icloud.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-fizycznej-pracy-w-anglii-bez-jezyka-czyszczenie-samochodow-hull/

ID ogłoszenia: 5659318c5828712