€14,50 brutto/h

Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech odśnieżanie od zaraz Oberstdorf 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Oberstdorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas określony

Z bezpłatnym zakwaterowaniem do podjęcia aktualna od zaraz fizyczna praca w Niemczech. Zatrudnienie 2021 w Obsrstdorfie bez znajomości języka przy odśnieżaniu do końca marca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oberstdorf.

Wynagrodzenie: 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym na zewnątrz przy minusowych temperaturach;
  • pracownik będzie odśnieżał różne powierzchnie z wykorzystaniem łopat i odśnieżarek.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • brak uzależnień;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zdolność do pracy w grupie i bezkonfliktowość;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • zmotywowanie;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • na miejscu bezpłatne zakwaterowanie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • odzież służbową oraz dodatek 20 € na buty;
  • przy braku opadów pracownik otrzyma postojowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: sezonowa-odśnieżanie-Oberstdorf 02/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-odsniezaniu-bez-jezyka-oberstdorf-2021/

ID ogłoszenia: 717602a9486345d3