€stawki wiekowe

Bez języka oferta pracy w Holandii od zaraz ogrodnictwo przy kwiatach Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Veghel
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: zatrudnienie na dłużej

Praca w Holandii od zaraz w ogrodnictwie przy kwiatach. Zatrudnienie w Veghel bez znajomości języka niderlandzkiego i doświadczenia. Zależy nam na osobach, które mogą rozpocząć jak najszybciej.

Stanowisko: pracownik ogrodniczy.

Lokalizacja: Veghel, Holandia.

Zarobki: według stawek wiekowych.

19 lat – 7,75 EUR/h brutto.

20 lat – 8,72 EUR/h brutto.

21 lat i więcej – 9,69 EUR/h brutto.

Początek: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • ścinanie i pakowanie kwiatów;
  • pielęgnacja roślin;
  • kierownik może zlecać również inne zadania.

Oczekiwania wobec pracowników:

  • gotowość do rozpoczęcia od zaraz;
  • sumienność i dokładność;
  • konto walutowe – musi być założone przed wyjazdem;
  • sprawność fizyczna i dobre zdrowie;
  • bezkonfliktowość i przyjazne nastawienie;
  • brak alergii na rośliny i kwiaty.

Oferujemy:

  • pomoc w sprawach formalnych m.in. wyrobienie numeru SOFI;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłuższy czas;
  • zakwaterowanie w 2-3 osobowych pokojach z dostępem do polskiej TV i internetu, sprzęt AGD;
  • pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii;
  • wparcie polskiego rezydenta;
  • możliwość zdobycia doświadczenia i umiejętności w pracy przy kwiatach.

Aplikacje:
Aby zgłosić swoją kandydaturę, zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

511 757 402 lub 888 092 119

Można aplikować poprzez stronę: www.pracuj.pl/praca/pracownik-przy-kwiatach-w-szklarni-holandia,oferta,6319089

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-ogrodnictwo-od-zaraz-bez-jezyka-veghel-przy-kwiatach/

ID ogłoszenia: 3585ba8f4b7a9a2d