£8,50 netto/h

Bez języka oferta sezonowej pracy w Anglii od zaraz zbiory malin i borówek Shrewsbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Shrewsbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: nawet do końca października 2019

Z bezpłatnym zakwaterowaniem do podjęcia od zaraz sezonowa praca w Anglii przy zbiorach malin i borówek. Ogłoszenie ze Shrewsbury bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Shrewsbury.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca na plantacji owoców przy zbieraniu truskawek, malin i borówki amerykańskiej, a od października możliwość podjęcia zbioru winogron deserowych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz do końca września albo października;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • bezkonfliktowość oraz pozytywne nastawienie;
  • zaletą będzie doświadczenie oraz znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • na miejscu darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość wyjechania w parach lub grupach;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • wypłata raz w tygodniu;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mile widziane w języku angielskim, prosimy wysyłać na adres: karol.paluch82@wp.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-anglii-od-zaraz-przy-zbiorach-borowek-i-malin-w-shrewsbury-2019/

ID ogłoszenia: 9735d6e8ca7b8cc0