£9,50 na godz.

Bez języka oferta sezonowej pracy w Anglii przy choinkach od zaraz leśnictwo Stockport

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Stockport
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 23 grudnia 2020

Zatrudnienie w leśnictwie na terenie Stockport bez znajomości języka. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Anglii przy choinkach z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik leśnictwa.

Lokalizacja: Stockport.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie wycinanie choinek, a następnie pakowanie ich w siatkę ochronną oraz załadowywanie na samochody ciężarowe;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz do 23 grudnia 2020;
  • obowiązkiem będą również prace związane z pielęgnacją drzewek.

Wymagania:

  • oferta skierowana do osób, które obecnie przebywają na terenie UK;
  • dostępność od zaraz do 23 grudnia 2020 roku;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas określony;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • darmowe zakwaterowanie w ogrzewanym domku z łazienką, kuchnią oraz szybkim Internetem.

Aplikacja:

Zgłoszenia w języku angielskim prosimy wysyłać na adres e-mail: stockport@gazeta.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/lesnictwo-oferta-sezonowej-pracy-w-anglii-bez-jezyka-od-zaraz-przy-choinkach-w-stockport-2020/

ID ogłoszenia: 7285fbe5f1992193