PLN4500-9000 mc

Bez języka sezonowa praca w Niemczech od zaraz ogrodnictwo przy kwiatach Straelen 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Straelen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy kwiatach. Zatrudnienie od zaraz na terenie Straelen w ogrodnictwie. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Straelen.

Wynagrodzenie: 4500 – 9000 PLN na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykonywał prace przy kwiatach, np. przy pelargoniach, chryzantemach, różach itp.;
  • obowiązkiem będzie praca przy cebulkach, przesadzaniu, a także zadaniem będzie przygotowywanie kompozycji kwiatowych, sortowanie i pakowanie;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • wysoka kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • pracę od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • pracę na jednej zmianie;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach jednorodzinnych plus darmowe dojazdy do pracy.

Aplikacja:

Oferta nie jest skierowana dla par.

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 95 757 97 57 albo +48 95 757 09 90. Dzwonić można w godzinach od 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogrodnictwo-od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-kwiatach-straelen-2020/

ID ogłoszenia: 7385e68f6d5535c7