€2400-2800 netto/mc

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory szparagów Bielefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Bielefeld
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące

Przy zbiorach szparagów poszukiwane od zaraz osoby do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Bielefeld dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bielefeld.

Wynagrodzenie: 2400 – 2800 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla mężczyzn w małym gospodarstwie rolnym;
  • obowiązkiem pracownika będzie cięcie szparagów – na maszynach „spargel spinne”;
  • wykonywanie innych zadań zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • brak uzależnień;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • sprawdzonego pracodawcę;
  • pracę od zaraz.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 0048 506 220 264

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-zbiory-szparagow-bez-jezyka-bielefeld-2021/

ID ogłoszenia: 7736080486dbde50