€9,19 netto/h

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory truskawek i malin Bremen maj 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od 15 maja 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 20 lipca 2019

Pracodawca z Bremen poszukuje osób do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek i malin. Oferta od maja 2019 bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur netto na godzinę.

Start: od 15 maja 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie sezonowe przy ręcznym zbiorze owoców miękkich, czyli truskawek i malin.

Wymagania:

  • możliwość przyjechania do firmy i podpisania umowy, ale koszty podróży nie są zwracane;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • mile widziane będą aplikacje od kobiet, studentów, rencistów oraz osób, które są na czyimś utrzymaniu.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 6 Eur;
  • zatrudnienie sezonowe do 20 lipca.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: biuro@kamal.info.pl albo pod numerem telefonu: 736 158 799.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-przy-zbiorze-truskawek-malin-sezonowa-praca-w-niemczech-bremen-2019/

ID ogłoszenia: 1795c92615e0824b

1 odpowiedź na “Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory truskawek i malin Bremen maj 2019”

  1. Polak423 na @

    Witam.
    Czy wymagana jest pełnoletność?
    Brakuje mi kilka miesięcy do 18