NOKod 115 brutto/h

Bez języka Norwegia praca sezonowa na wakacje 2020 przy zbiorach owoców Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: druga połowa czerwca 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: koniec sierpnia 2020
  • Opublikowany: 25 listopada 2019 00:54
  • Wygasa: 74 dni, 6 godzin

Plantacja z Lillehammer szuka na wakacje 2020 chętnych do sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach owoców. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: na akord, ale nie mniej niż 115 NOK brutto na godz.

Start: druga połowa czerwca 2020.

Liczba miejsc: 12 – 16.

Zadania na stanowisku:

  • do obowiązków pracownika będzie należało zbieranie owoców miękkich na plantacji, która ma powierzchnię 60 hektarów.;
  • najpierw zbierane są truskawki, potem maliny i borówka.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie do końca sierpnia 2020 (ewentualnie może zahaczyć o początek września 2020);
  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego z dostępem do kuchni, a prysznice i toalety znajdują się w osobnym budynku, około 100 – 150 metrów od domków.

Aplikacja:

Nie jest wymaganie CV, ale konieczne jest przesłanie informacji o swoim doświadczeniu w pracy przy zbiorach, znajomości języka angielskiego lub norweskiego, a także o dyspozycyjności.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: michal.moczarski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-na-wakacje-2020-przy-zbiorach-owcow-w-lillehammer/

ID ogłoszenia: 5975dd3f2b24551a

Linki sponsorowane