€10,50 na godz.

Bez języka oferta sezonowej pracy w Szwecji przy zbiorach warzyw rolnictwo od zaraz Helsingborg

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Helsingborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 4 miesięcy

Farma z Helsingborg szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Szwecji przy zbiorach warzyw. Zatrudnienie w rolnictwie bez języka dla kierowców traktora z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pracownik rolnictwa – kierowca traktora.

Lokalizacja: Helsingborg.

Wynagrodzenie: 10,50 € na godz. – stawka dla kierowcy ciągnika/prowadzącego.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako kierowca traktora;
  • zadaniem pracownika będzie praca przy zbiorach warzyw, takich jak: kapusta, kalafior oraz ziemniaki.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • znajomość języka angielskiego albo niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • przygotowanie do pracy fizycznej na farmie;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • posiadanie doświadczenia przy prowadzaniu traktora;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • transport do/ze Szwecji;
  • przynajmniej 50 godzin pracy w tygodniu;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • odzież roboczą.

Aplikacja:

CV w języku polskim oraz angielskim należy wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/kierowca-traktora-do-pracy-na-farmie-warzywnej-szwecja-helsingborg,oferta,7719548

ID ogłoszenia: 9565fa2e2df676de