€1900-2000

Bez języka przy zbiorach szparagów oferta sezonowej pracy w Niemczech 2020 Mainz

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Mainz
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2020

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie 2020 w Mainz dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Mainz.

Wynagrodzenie: 1900 – 2000 Eur.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie tylko dla kobiet;
  • praca na plantacji;
  • zadaniem pracownika będzie cięcie, zbieranie i sortowanie szparagów;
  • możliwość pozostania dłużej przy zbiorach innych owoców oraz warzyw.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • wytrzymałość;
  • możliwość wykonywania pracy sezonowej.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę sezonową, która jest podpisywana bezpośrednio z pracodawcą;
  • zakwaterowanie oraz wyżywienie w cenie 12,50 Eur na dobę;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • 6 dni pracy w tygodniu.

Aplikacja:

Zgłoszenia można dokonać pod numerem telefonu: 717 357 375

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-szparagow-od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-mainz-2020/

ID ogłoszenia: 1765ece8848487e1