NOKod 115 brutto/h

Bez języka przy zbiorach truskawek i malin dam sezonową pracę w Norwegii 2021 Magnor

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Magnor
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: wakacje 2021

Na wakacje poszukiwane osoby do sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach truskawek i malin. Zatrudnienie w Magnor od czerwca 2021 bez języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Magnor.

Wynagrodzenie: na akord – min. 115 NOK brutto na godz.

Start: od czerwca 2021.

Liczba miejsc: około 10 osób.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał truskawki na polu oraz z upraw tunelowych;
  • zadaniem będzie także zbieranie malin i borówek;
  • do obowiązków będzie należało również sortowanie zebranych owoców.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • miele widziane doświadczenie w pracy sezonowej przy zbiorach;
  • zmotywowanie;
  • pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • własna odzież nieprzemakalna i dobre obuwie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • legalne zatrudnienie na czas określony;
  • zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego w cenie 80 NOK na dzień od osoby.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: apaczkowski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-norwegii-bez-jezyka-na-wakacje-2021-przy-zbiorach-truskawek-malin-w-magnor/

ID ogłoszenia: 79602a9acf2b808