£8,50 natto/h

Bez języka sezonowa praca Anglia przy zbiorach truskawek, malin i borówek czerwiec 2020 Shrewsbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Shrewsbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: wrzesień lub październik 2020

Od czerwca 2020 potrzebne osoby do sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach truskawek, malin i borówek. Zatrudnienie w Shrewsbury UK bez języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Shrewsbury.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP netto na godz.

Start: od czerwca 2020.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna na plantacji owoców, która polega na zbieraniu truskawek, malin i borówki amerykańskiej;
  • od października będzie możliwość podjęcia pracy przy zbiorach winogron deserowych.

Wymagania:

  • dostępność od czerwca do końca września lub października 2020;
  • brak jakichkolwiek problemów z prawem;
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy;
  • pozytywne nastawienie do pracy i ludzi;
  • zaletą będzie doświadczenie oraz znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie na miejscu;
  • zatrudnienie również dla par i grup;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • w razie konieczności pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mile widziane w j. angielskim, prosimy kierować na adres e-mail: karol.paluch82@wp.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-anglii-bez-jezyka-przy-zbiorach-malin-borowek-truskawek-2020-w-shrewsbury/

ID ogłoszenia: 6945e68e527a42e5