£do uzgodnienia

Bez języka sezonowa praca Anglia od września 2019 przy zbiorach jabłek Kent UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Kent
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od września 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do października/listopada 2019

Dla szukających zatrudnienia, sezonowa praca w Anglii przy zbiorach jabłek. Oferta bez znajomości języka aktualna od września 2019 w hrabstwie Kent. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach jabłek.

Lokalizacja: hrabstwo Kent.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do obowiązków pracownika będzie należał zbiór oraz pakowanie jabłek;
  • mężczyźni mogą też pracować, jako traktorzysta.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • w przypadku traktorzysty – umiejętność jazdy na ciągniku;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zręczność;
  • możliwość podjęcia pracy na przełomie sierpnia i września.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • płatne zakwaterowanie;
  • załatwianie formalności oraz udzielanie informacji w czasie pobytu odbywa się w języku polskim;
  • dla chętny jest opcja zostania dłużej do pracy w Pack House, czyli przy pakowaniu jabłek.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą wysyłać swoje zgłoszenia na adres:

Nr telefonu: 00 44 7815 412590

E-mail: sylwiamatyja301@gmail.com

Źródło: www.praca-za-granica.pl/o-869893.php

ID ogłoszenia: 3885ce7a6772f336