PLN48 - 55 brutto/h

Bez języka sezonowa praca Holandia przy zbiorach jabłek i gruszek 2021 – wrzesień

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Holandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od września 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: od 2 do 6 tygodni

Przy zbiorach jabłek-gruszek potrzebne od września 2021 osoby do sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie dla pracowników sezonowych bez języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: 48 – 55 PLN brutto na godz.

Start: od września 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem jabłek oraz gruszek w sadzie;
  • zadaniem będzie także sortowanie zebranych owoców, a także układanie ich w skrzynkach.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od września 2021 na 2 – 6 tygodni;
  • możliwość wykonywania pracy na wysokości – w niektórych sadach trzeba zbierać owoce po drabinie albo na specjalnie przygotowanej maszynie;
  • dokładne i zaangażowane wypełnianie zadań;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole;
  • gwarancję godzin;
  • po zakończeniu projektu będzie możliwość przedłużenia pracy;
  • legalne zatrudnienie;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto bankowe;
  • zakwaterowanie z dostępem do Internetu;
  • transport do pracy;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • dodatek wakacyjny do wynagrodzenia;
  • dodatek dla kierowcy za prowadzenie służbowego samochodu;
  • wsparcie koordynatora;
  • możliwość wyrobienia numeru BSN;
  • profil pracownika online wraz z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 627 570 359

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-sezonowa-prace-w-holandii-zbiory-jablek-i-gruszek-od-wrzesnia-2021/

ID ogłoszenia: 56060ae89cc6f5c6