€na akord

Bez języka sezonowa praca Niemcy 2020 przy zbiorach truskawek od zaraz Szlezwik-Holsztyn

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Szlezwik-Holsztyn
  • Przewidywany czas zatrudnienia: około 2 miesiące
  • Opublikowany: 8 maja 2020 20:06
  • Wygasa: 16 dni, 7 godzin

Propozycja podjęcia bez znajomości języka sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie 2020 od zaraz w Szlezwik-Holsztyn z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Szlezwik-Holsztyn.

Wynagrodzenie: na akord – stawka 0,6 Eur za kg, co daje około 10,00 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy zbiorach truskawek;
  • praca na polu rozpoczyna się o 04:15 i trwa z przerwami do 17:00.

Wymagania:

  • status ucznia/studenta, gospodyni domowej, emeryta albo rencisty;
  • wiek od 18 do 60 lat;
  • chęć pracowania przez 6 – 7 dni w tygodniu;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • wytrzymałość i pracowitość;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • wypłatę raz w tygodniu;
  • pracę sezonową od zaraz;
  • możliwość bezpłatnego korzystania z pralni;
  • zakwaterowanie w hotelu robotniczym albo w kontenerach mieszkalnych, a także wyżywienie (śniadanie i obiady) w cenie 11,80 Eur na dobę.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 570 630 424

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorach-truskawek-od-zaraz-szlezwik-holsztyn/

ID ogłoszenia: 5205ea9b2455945f

Linki sponsorowane