€do uzgodnienia

Bez języka sezonowa praca Niemcy w ogrodnictwie od zaraz przy kwiatach Straelen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Straelen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2019

Pracodawca z Straelen szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach. Zatrudnienie dla Polaków w ogrodnictwie bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Straelen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy pelargoniach, daliach, różach, storczykach, wrzosach, chryzantemach i innych;
  • zadaniem będzie pielęgnowanie kwiatów, ich sadzenie, przesadzanie, przygotowywanie kompozycji, pakowanie, a także sortowanie i przygotowanie do transportu.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach;
  • bezpłatne dojazdy do pracy;
  • jedną zmianę;
  • miłą atmosferę pracy;
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu.

Aplikacja:

Osoby chętne do podjęcia pracy w ogrodnictwie mogą dzwonić od poniedziałku do piątku (8 – 16) pod numerem telefonu: +48 95 757 97 57 albo +48 95 757 09 90.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-w-ogrodnictwie-przy-kwiatach-bez-jezyka-straelen/

ID ogłoszenia: 3235da097eed8f1c