PLN7000-15000 brutto/mc

Bez języka sezonowa praca Niemcy zbiory malin, borówek i porzeczek od zaraz Erden

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Erden
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Przy zbiorach malin, borówki i porzeczek potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Erden bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Erden.

Wynagrodzenie: 7000 – 15000 PLN brutto na mc (stawki akordowe).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa wykonywana na polu, gdzie zadaniem będzie zbieranie owoców miękkich – malin, porzeczek, truskawek i borówki.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • brak uzależnień;
  • dobra sprawność fizyczna;
  • zatrudnienie dla kobiet.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w domach;
  • pracę na podstawie umowy z gospodarzem.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: +48 513 768 908

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-malin-borowek-porzeczek-w-erden/

ID ogłoszenia: 29460f83c7b886f5