PLNod 1500 netto/tyg.

Bez jezyka sezonowa praca Szwecja przy zbiorach truskawek i malin od zaraz Näsum

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Näsum
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min. 6 tygodni

Gospodarstwo rolne z Näsum szuka osób bez znajomości języka do sezonowej pracy w Szwecji 2020. Zatrudnienie od zaraz przy zbiorach truskawek i malin. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Näsum.

Wynagrodzenie: od około 1500 PLN netto na tydzień (stawka akordowa), a przy innych pracach: 101 SEK brutto na godz. (42,42 PLN brutto/godz.).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie truskawek i malin w gospodarstwie rolnym.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • dostępność na czas zatrudnienia;
  • zmotywowanie do ciężkiej fizycznej pracy przy zmiennych warunkach atmosferycznych;
  • brak problemów ze zdrowiem.

Oferujemy:

  • pracę bezpośrednio u szwedzkiego pracodawcy;
  • zatrudnienie na min. 6 tygodni z możliwością pracy do 3 miesięcy;
  • brak ograniczeń wiekowych;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość wzięcia zaliczki po tygodniu pracy;
  • bezpłatny posiłek;
  • płatne zakwaterowanie w cenie 105 SEK za dobę (pokoje 2 i 4-osobowe, z łazienką i dostępem do Internetu oraz TV;
  • bezpieczne warunki pracy z zachowaniem rygoru sanitarnego;
  • w firmie stosuje się elektroniczny system zapisu zebranych owoców;
  • dostęp do minibusów, aby dojeżdżać do pracy o na zakupy – pracownicy pokrywają tylko koszty paliwa;
  • zorganizowanie wyjazdu grupowego w cenie od 720,56 PLN (cena zależy od miejsca wsiadania), a w tym jest: pełna organizacja wyjazdu, transport do Polski do Szwecji (pod adres pracodawcy), koszty przeprawy promowej, możliwość wykupu polisy (która również obejmuje COVID-19), pomoc koordynatora.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 669 586 699

Źródło: www.bispolhr.com/pl/oferty/zbiory-truskawek-i-malin-praca-od-polowy-czerwca-01011970

ID ogłoszenia: 9445ece8416c9013