£8,50 brutto/h

Bez języka sezonowa praca w Anglii przy zbiorach papryki od zaraz szklarnia Cambridge 2020

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Cambridge
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 - 6 miesięcy

Propozycja rozpoczęcia od zaraz sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach papryki szklarniowej. Zatrudnienie w Cambridge 2020 bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Cambridge.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna w szklarni, która polega na zbieraniu i pielęgnowaniu papryki;
  • pod koniec kontraktu wykonywanie zadań dotyczących porządkowania szklarni.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie znajomość języka oraz doświadczenie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie na miejscu;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • na miejscu możliwość otrzymania zaliczki po podpisaniu umowy.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: adam.bednarczyk82@interia.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-sezonowa-praca-w-anglii-bez-jezyka-przy-zbiorach-papryki-szklarniowej-w-cambridge/

ID ogłoszenia: 2355e2eed9610843