€9,60-12,35 na godz.

Bez języka sezonowa praca w Niemczech dla par zbiory pomidorów od zaraz Schkölen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Schkölen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Przy zbiorach pomidorów szklarniowych do podjęcia bez języka sezonowa praca w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz w Schkölen także dla par. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Schkölen.

Wynagrodzenie: 9,60 – 12,35 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie różnych prac pielęgnacyjnych przy pomidorach;
  • zbieranie pomidorów szklarniowych;
  • wykonywanie zadań na sortowni.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • sumienne i odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • stabilną pracę;
  • zatrudnienie również dla par;
  • możliwość skorzystania z płatnego urlopu;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • 40 godzin pracy w tygodniu z możliwością wyrobienia nadgodzin;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • ubezpieczenie;
  • zapewniony dojazd do pracy;
  • zakwaterowanie – maksymalnie dwie osoby w pokoju – w cenie 150 € na mc.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: prekrutacja2020@gmail.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-bez-jezyka-przy-zbiorach-pomidorow-szklarniowych-schkolen/

ID ogłoszenia: 359607588e18224d