NOKna akord

Bez języka sezonowa praca w Norwegii na wakacje 2020 przy zbiorach owoców Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: wakacje 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: koniec sierpnia lub początek września 2020

Plantacja z okolic Lillehammer szuka osób do sezonowej pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie na wakacje 2020 przy zbiorach owoców. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: okolice Lillehammer.

Wynagrodzenie: na akord, ale nie mniej niż 115 NOK na godz.

Start: wakacje 2020 – druga połowa czerwca.

Liczba miejsc: 12 – 16.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań pracownika będzie należało zbieranie owoców miękkich na plantacji, która ma powierzchnię 60 hektarów – najpierw zbierane są truskawki, a potem maliny i borówka amerykańska.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego z dostępem do kuchni, a prysznice i toalety znajdują się w osobnym budynku, czyli około 100 – 150 metrów od domków;
  • zatrudnienie od drugiej połowy czerwca 2020 do końca sierpnia lub początku września 2020;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

W zgłoszeniu CV nie jest potrzebne, gdyż wystarczy napisać o swoim doświadczeniu przy zbiorach, znajomości języka angielskiego lub norweskiego oraz dyspozycyjności na adres: michal.moczarski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-na-wakacje-2020-przy-zbiorach-owcow-w-lillehammer/

ID ogłoszenia: 2515e172f755a0d8

2 komentarze na “Bez języka sezonowa praca w Norwegii na wakacje 2020 przy zbiorach owoców Lillehammer”

  1. Kamil19 na @

    Chciałbym zapytać czy jest możliwość pracy miesiąc oraz ile godzin dziennie ?

  2. Myszy12345 na @

    Proszę o kontakt. Podany w ogłoszeniu adres e-mail nie działa