NOKod 115/h

Bez języka sezonowa praca w Norwegii od września 2020 przy zbiorach śliwek Magnor

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Magnor
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od września 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 - 8 tygodni

Przy zbiorach śliwek potrzebne od września 2020 osoby do sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Magnor dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Magnor.

Wynagrodzenie: minimum 115 NOK na godz.

Start: od września 2020.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie śliwek oraz ich pakowanie.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • atutem będzie znajomość j. angielskiego;
  • zmotywowanie do pracy;
  • samodyscyplina;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • płatne zakwaterowanie w domkach kempingowych w cenie 80 NOK na dobę;
  • norweską umowę na około 6 – 8 tygodni.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: apaczkowski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/zbiory-sliwek-oferta-sezonowej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-od-wrzesnia-w-magnor/

ID ogłoszenia: 4715f284b236feb9