SEKdo ustalenia

Bez języka Szwecja praca fizyczna dla kobiety-sprzątanie domów Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Sztokholm
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Firma sprzątająca ze Sztokholmu poszukuje sprzątaczki do fizycznej pracy w Szwecji. Zatrudnienie dla kobiety prz sprzątaniu domów i mieszkań bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: sprzątaczka
Lokalizacja: Szwecja, Sztokholm
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz (10 sierpnia)

Zadania:
Praca odbywa się w parze (z drugą kobietą) i polega na sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Prócz standardowych zadań takich jak wycieranie kurzy czy mycie podłóg sporadycznie będzie trzeba też uprasować ubrania czy umyć okna.

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– pracowitość, dokładność, elastyczność
– dobre zorganizowanie
– umiejętne sprzątanie i posługiwanie się środkami do czyszczenia powierzchni
– posiadanie szwedzkiego peselu lub brak problemów z wyrobieniem
– angielski bądź szwedzki na poziomie komunikatywnym
– znajomość ulic Sztokholmu i okolic tego miasta
– zatrudnimy kobietę bez nałogów

Oferujemy:
– pracę w zespole
– w miesiącu wyrobienie około 100 godzin
– podpisanie umowy na zlecenie
– brak przestoju w pracy
– dobre wynagrodzenie
– legalną pracę już od 10 sierpnia

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: arleta.tomczuk@gmail.com

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sprzatanie_szwecja,ogloszenie,20150720203039.html

ID ogłoszenia: 75355b4999c51446

1 odpowiedź na “Bez języka Szwecja praca fizyczna dla kobiety-sprzątanie domów Sztokholm”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam