£8,40 netto/h

Bez znajomości języka Anglia praca sezonowa przy zbiorach jabłek od zaraz w Salisbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Salisbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 - 4 tygodnie

Przy zbiorach jabłek i gruszek potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie w Salisbury bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Salisbury.

Wynagrodzenie: 8,40 GBP netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa, gdzie zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie owoców twardych, czyli jabłek oraz gruszek – drzewka są niskie, ale czasami konieczne jest skorzystanie z drabiny;
  • pod koniec umowy pracownik będzie wykonywał zadania związane z porządkowaniem sadu oraz sortowaniem owoców.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • dobre zdrowie;
  • wytrzymałość na różne warunki pogodowe;
  • brak uzależnień oraz problemów z prawem;
  • dostępność od zaraz na 3 – 4 tygodnie – końcówka sezonu;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego oraz posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • darmowe zakwaterowanie w domkach;
  • dostęp do Internetu;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: peterplichta@wp.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-anglii-zbiory-jablek-od-zaraz-bez-jezyka-w-salisbury-uk/

ID ogłoszenia: 91161409863b2b01