£7,80/h brutto

Bez znajomości języka Anglia praca sezonowa przy zbiorach warzyw od zaraz Salisbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Salisbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca listopada

Oferta sezonowej pracy w Anglii bez znajomości języka przy zbiorach warzyw. Plantacja z Salisbury zatrudni Polaków od zaraz. Zakwaterowanie bezpłatne jest zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Salisbury, Anglia.

Zarobki: 7,80 GBP/h netto.

Ilość wakatów: 10.

Zadania na stanowisku:

  • ścinanie dyni;
  • zbiory kapusty i sałaty.

Wymagania:

  • kondycja fizyczna na dobrym poziomie;
  • brak chorób kręgosłupa;
  • możliwość pozostania w pracy do końca listopada;
  • nie przyjmujemy alkoholików;
  • mile widziana znajomość języka i doświadczenie;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy na traktor;
  • przyjazne podejście i motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki;
  • bezpłatne zakwaterowanie w dobrych warunkach z dostępem do internetu;
  • polski kierownik na miejscu;
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy na czas określony.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie aplikacji pod adres e-mail:

peterplichta@wp.pl

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-anglii-przy-zbiorach-warzyw-bez-jezyka-salisbury-2018/

ID ogłoszenia: 4815bd0bd318225d