£6,70 GBP za godz.

Bez znajomości języka Anglia praca od zaraz w rolnictwie przy drzewkach Crewe

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Crewe
  • Zakwaterowanie: Brak

Pilnie poszukujemy 20 pracowników bez znajomości języka angielskiego na farmę przy pielęgnacji drzewek. Praca w Anglii (Crewe) w rolnictwie od zaraz dla Polaków. Nie zapewniamy zakwaterowania.

Stanowisko: Leśniczy
Lokalizacja: Anglia, Crewe
Wynagrodzenie: 6,70 GBP za godz.
Start: od zaraz
Liczba pracowników: 20

Zadania:
Głównym zadaniem pracowników będzie pielęgnowanie drzewek w tym: sadzenie, plewienie, obcinanie gałązek, wyrywanie sadzonek, pakowanie oraz opryskiwanie roślin.

Wymagania:
– tylko dla kandydatów posiadających zakwaterowanie w okolicach zatrudnienia
– chęć wykonywania prac fizycznych
– osoby z doświadczeniem są mile widziane
– zmotywowanie do wykonywania określonych czynności
– konto w banku
– dowód osobisty
– posiadanie numeru NIN
– potwierdzenie miejsca zamieszkania

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pracę już od zaraz
– wszystkie osoby, które przepracują w tygodniu ponad 39 godzin mogą liczyć na stawkę godzinową w wysokości 10,05 GBP
– wyrobienie nadgodzin
– bonusy dla najbardziej zaangażowanych pracowników
– przyjazd samochodem jest konieczny
– możliwość zorganizowania przejazdu z Telford i Crewe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV na maila: krzysztof.kutolowski@ethero.co.uk możliwy również kontakt telefoniczny: 07476 923316

Źródło:

ID ogłoszenia: 29256a4b4b2e6563

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Anglia praca od zaraz w rolnictwie przy drzewkach Crewe”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam