NOK164 brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii dla pokojówki sprzątanie hotelu od zaraz Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Fredrikstad
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie dla pokojówki przy sprzątaniu hotelu we Fredrikstad. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Stanowisko: pokojówka.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 164 NOK brutto na godz.fredrikstad

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w hotelu czterogwiazdkowym przy sprzątaniu pokoi gościnnych i apartamentów;
  • sprzątanie według ściśle określonych zasad, czyli całościowe po wyjeździe gości oraz częściowe w trakcie ich pobytu, które polega bardziej na odświeżeniu pokoju.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dyskrecja;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • pracowitość, szybkość, energiczność;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • pomoc polskojęzycznego rezydenta;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • wsparcie, również przy załatwianiu spraw urzędowych i w bankach;
  • możliwość wykupienia tanich obiadów w restauracji hotelowej;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do pensji podstawowej;
  • darmowe zakwaterowanie na miejscu;
  • norweską umowę najpierw na 3 mc z możliwością podjęcia stałej pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz rejestracyjny:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019 z zaznaczeniem stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-dla-pokojowki-przy-sprzataniu-hotelu-we-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 1475d873ea8175fb