€9,19 brutto/h + premie

Bez języka sezonowa praca Niemcy od zaraz przy zbiorach malin, truskawek, jeżyn Friedrichshafen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Friedrichshafen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2019

Propozycja podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach malin, jeżyn i truskawek. Zatrudnienie 2019 w Friedrichshafen bez języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Friedrichshafen.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur brutto na godz. + premie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbiór owoców jagodowych, np. truskawek, porzeczek, a także zbiór owoców pestkowych, np. jabłek i gruszek oraz wiśni;
  • możliwe jest również zrywanie kiści winogron;
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • możliwość podjęcia pracy na najbliższe 2 miesiące;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracach rolniczych.

Oferujemy:

  • atrakcyjna stawka wynagrodzenia;
  • minimum 48 godzin pracy w tygodniu przez 6 dni na tydzień;
  • pensję wypłacaną na konto;
  • możliwość wzięcia zaliczki do 50 Eur na tydzień;
  • zakwaterowanie w cenie 7,33 Eur na dobę w mieszkaniach pracowniczych (pokoje 4 – 6 osobowe).

Aplikacja:

Każdy pracownik musi wziąć ze sobą odpowiednie buty i to najlepiej z metalowymi noskami, a także odzież roboczą i pościel.

Zgłaszać można się pod adresem: niemcy@bispol.com albo pod numerem telefonu: 134463295 lub 782745508.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-sezonowa-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-malin-jezyn-truskawek-friedrichshafen/

ID ogłoszenia: 4615ce7ae4342866