€13,20 brutto/h

Bez znajomości języka fizyczna praca Niemcy na myjni samochodowej od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Dla pracodawcy z Hamburga poszukiwane od zaraz osoby do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie na myjni samochodowej bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny na myjni samochodowej.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 13,20 Eur brutto/h.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca polega na myciu oraz sprzątaniu samochodów klientów przy użyciu wysokiej jakości sprzętów, a także chemii.

Wymagania:

  • doskonała organizacja pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • samodzielność;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • odpowiedzialność;
  • sumienne, zaangażowane i staranne wykonywanie swoich zadań;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zmotywowanie;
  • niezawodność.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • niemiecką umowę z ubezpieczeniem;
  • po okresie próbnym możliwość podjęcia stałej pracy;
  • opłacone świadczenia i podatek;
  • wsparcie przy rozliczeniach podatku, aby można było otrzymać zwrot;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z podaniem tytułu: Niemcy praca fizyczna na myjni, Hamburg 2019.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-myjni-samochodowej-hamburg/

ID ogłoszenia: 5135d2cb95ff41a8