€12,84 brutto/h

Bez znajomości języka fizyczna praca Niemcy sortowanie odzieży od zaraz dla par Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 miesiące

Do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie dla par w Dreźnie bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 12,84 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca przy ręcznym sortowaniu odzieży używanej na taśmie lub przy stołach;
  • szybkie tempo pracy.

Wymagania:

  • bez nałogów;
  • dobre zdrowie – osoby z alergią, astmą czy chorobami płuc nie przejdą badań medycyny pracy;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • punktualność;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na 4 miesiące;
  • możliwość rozwijania się i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • pomoc przy sprawach urzędowych;
  • odzież roboczą;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV oraz LM z danymi kontaktowymi i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej/06/2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-dla-par-bez-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy-drezno/

ID ogłoszenia: 9775d00f26463539

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka fizyczna praca Niemcy sortowanie odzieży od zaraz dla par Drezno”

  1. KapiN na @

    Można prosić o numer telefonu żeby dowiedzieć się więcej informacji ?